Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,1% sub estimat
Papetarie si birotica
- Număr anunț
- SCN1169030
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- DISTRIB ROM B.P.R. SRL (CUI 28053030)
- Cod CPV
- 30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.020 RON
- Valoare atribuită
- 48.019,88 RON 46,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2025 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1129552
- Termen limită
- 31.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257662
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DISTRIB ROM B.P.R. SRL CUI 28053030
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SELADO COM SRL CUI RO 15250579
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RIK SRL CUI RO 1889794
Valoare atribuită
48.019,88 RON
din 89.020 RON estimat
46,1%
Adjudecat la 53,9% din estimat · economie 41.000,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.