Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,8% sub estimat
Achizitionare diverse produse alimentare (5 loturi)
- Număr anunț
- SCN1169020
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
- Furnizor / câștigător
- LECONFEX SRL (CUI 2092175)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980.975,58 RON
- Valoare atribuită
- 639.488,64 RON 34,8% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2025 07:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1129519
- Termen limită
- 28.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257708
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (5)
Estimat: 980.975,58 RON Adjudecat: 639.488,64 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse de origine animala, carne si produse din carne | 416.545,56 RON | LECONFEX S.R.L. | 639.488,64 RON |
| 2 | Fructe, legume si produse conexe | 241.356,36 RON | — | |
| 3 | Uleiuri si grasimi animale sau vegetale | 19.489,20 RON | — | |
| 4 | Diverse produse alimentare | 118.670,82 RON | — | |
| 5 | Lapte si produse lactate | 184.913,64 RON | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Valoare atribuită
639.488,64 RON
din 980.975,58 RON estimat
34,8%
Adjudecat la 65,2% din estimat · economie 341.486,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.