Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat
Contract de furnizare UNITATE DE ELECTROCHIRURGIE CU ACCESORII + HISTEROSCOP CU ACCESORII + REZECTOSCOP BIPOLAR CU ACCESORII
- Număr anunț
- SCN1169106
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.082,64 RON
- Valoare atribuită
- 172.888 RON 9,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2025 11:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1128603
- Termen limită
- 27.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257761
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
172.888 RON
din 190.082,64 RON estimat
9,0%
Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 17.194,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.