Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,1% sub estimat
Contractul de achiziție publică privind achiziția de echipamente aferente platformei tip PC2 în cadrul proiectului ”Modernizare sistem comunal integrat de colectare și valorificare a gunoiului de grajd, comuna Dumbravita judeţul Brasov” prin PNRR, C 3: Managementul deșeurilor, Investiția I2. Dezvoltarea infrastructurii pentru managementul gunoiului de grajd și al altor deșeuri agricole compostabil
- Număr anunț
- SCN1169103
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4777132)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 970.214,70 RON
- Valoare atribuită
- 464.880 RON 52,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2025 11:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1130355
- Termen limită
- 05.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257805
Documente
Documentația de atribuire
- 4. CS echipamente_PC2_Dumbravita_rev cf ANAP 2.pdf
- 5. Fisa de date_echipamente PC2_rev ANAP 2.pdf
- 6._FormulareDeclaratii_echipamente_PC2_Dumbravita_rev ANAP 2.pdf
- 7. Model contract furnizare echip PC2.pdf
- FisaDate_DF1257805.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRISMONI GENERAL COM SRL CUI RO 8398905
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
464.880 RON
din 970.214,70 RON estimat
52,1%
Adjudecat la 47,9% din estimat · economie 505.334,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.