Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Furnizare “Licente sistem firewall de rețea”
- Număr anunț
- SCN1169098
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 321.487,60 RON
- Valoare atribuită
- 298.736,46 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2025 09:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1128553
- Termen limită
- 31.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257789
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL CUI RO 10413772
Valoare atribuită
298.736,46 RON
din 321.487,60 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 22.751,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.