Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Execuție Lucrări aferente obiectivului de investiții ,,DEZVOLTAREA DE NOI CAPACITATI DE PRODUCERE A ENERGIEI ELECTRICE DIN SURSE REGENERABILE, PENTRU AUTOCONSUM, IN ORASUL VIDELE, TELEORMAN‘’
- Număr anunț
- SCN1169091
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI VIDELE (CUI 6853155)
- Furnizor / câștigător
- SION SOLUTION SRL (CUI 30568089)
- Cod CPV
- 45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.906.022,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.892.596,92 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2025 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1130340
- Termen limită
- 03.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257716
Documente
Documentația de atribuire
- 02 Modele formulare.docx.p7s
- ATR 200kw.pdf.p7s
- ATR 399 kw.pdf.p7s
- aviz amplasament cez parc foto 200 kw..pdf.p7s
- aviz CFR 27524-parc foto 399 kw.pdf.p7s
- aviz cfr -cf-27525 -parc foto200kw.pdf.p7s
- avz amplasament cez-399 kwCCF16122024.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- CCF07102025_0001.pdf.p7s
- CCF07102025.pdf.p7s
- CU-200KW.pdf.p7s
- CU- NOU 399KW.pdf.p7s
- decizia etapei de incadrare mediu-parc 399 kw.pdf.p7s
- decizia etapei de incadrare parc 200 kw.pdf.p7s
- declaratie pers cu functie de decizie.pdf.p7s
- extras de cf 27524-399 kw -actualizata.pdf.p7s
- extras de cf 27525-200kw,actualizata.pdf.p7s
- FisaDate_DF1257716.pdf
- formular contract.pdf.p7s
- PT parc fotovoltaic.pdf.p7s
- STUDIU GEOTEHNIC_PARC FOTOVOLTAIC.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SION SOLUTION SRL CUI 30568089
Asociați 1
ELNET INSTAL SRL CUI 20087045
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ERDA PLUS SRL CUI RO 30816508
Valoare atribuită
2.892.596,92 RON
din 2.906.022,36 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 13.425,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.