Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
ACHIZIȚIE BULDOEXCAVATOR
- Număr anunț
- SCN1169168
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCIUMENI (CUI 3878775)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488.668 RON
- Valoare atribuită
- 488.400 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2025 12:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1127831
- Termen limită
- 31.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257873
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KUHN ROMANIA S.R.L. CUI RO 6519610
Valoare atribuită
488.400 RON
din 488.668 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 268 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.