Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

”Lucrari suplimentare in cadrul proiectului PNDL ce are ca obiect Modernizare drum comunal Roit-Livada de Bihor si strazi in localitatile Berechiu, Roit, Sannicolau Roman in comuna Sannicolau Roman”

Număr anunț
SCN1006479
Autoritate contractantă
COMUNA SINNICOLAU ROMAN (CUI 15651970)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.752.103,59 RON
Valoare atribuită
1.748.131,99 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
02.07.2018 08:51
Anunț de atribuire
SCNA1005822
Termen limită
23.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013466

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670

Valoare atribuită

1.748.131,99 RON

din 1.752.103,59 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.971,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.