Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,5% sub estimat
Autoutilitara - CR # 45173
- Număr anunț
- SCN1169219
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34131000-4 · Camionete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223.500 RON
- Valoare atribuită
- 199.950 RON 10,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2025 15:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1129064
- Termen limită
- 03.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258140
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Sectiunea III - Formulare - AUTOUTILITARA.doc.p7s
- CS Autoutilitara.pdf.p7s
- FisaDate_DF1258140.pdf
- Propunere Contract - Autoutilitara.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
G2COMINT S.R.L. CUI RO29015794
Asociați 1
HINODE CAR EXPERT SRL CUI 16455963
Valoare atribuită
199.950 RON
din 223.500 RON estimat
10,5%
Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 23.550 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.