Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru Furnizare ”Carburant pentru autovehiculele din parcul auto PMB”
- Număr anunț
- SCN1169217
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 513.230 RON
- Valoare atribuită
- 682.227 RON
- Data publicării
- 21.10.2025 14:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1129778
- Termen limită
- 06.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258122
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI CARBURANT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1258122.pdf
- FORMULARE ACORD CADRU.docx.p7s
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA.docx.p7s
- PROIECT ACORD CADRU - CONTRACT SUBSECVENT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
682.227 RON
din 513.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro