Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE ECHIPAMENTE IMAGISTICA ECOGRAFICA
- Număr anunț
- SCN1169202
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112000-8 · Echipament de imagistica ecografica, cu ultrasunete si Doppler (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510.008 RON
- Valoare atribuită
- 510.008 RON
- Data publicării
- 21.10.2025 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1127587
- Termen limită
- 31.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256410
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
510.008 RON
din 510.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro