Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat

Servicii de asigurare de răspundere civilă profesională pentru funcția de membru al Consiliului de Supraveghere (5 persoane) și al Directoratului (3 persoane) Societății de Administrare a Participațiilor în Energie S.A.

Număr anunț
SCN1169197
Autoritate contractantă
SAPE S.A. (CUI 33134190)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000.000 RON
Valoare atribuită
1.439.108 RON 28,0% sub estimat
Data publicării
21.10.2025 09:38
Anunț de atribuire
SCNA1129623
Termen limită
10.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1258048

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.439.108 RON

din 2.000.000 RON estimat 28,0%

Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 560.892 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.