Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Servicii de asigurare de raspundere civila RCA
- Număr anunț
- SCN1169282
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.401 RON
- Valoare atribuită
- 150.443,98 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2025 16:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1129274
- Termen limită
- 03.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258223
Documente
Documentația de atribuire
- 1.LISTA MASINI R.C.A - 2026.xls.p7s
- 2.2 CAIET DE SARCINI RCA.pdf.p7s
- 3 .Modele de formulare - RCA Oct 2025.docx (2).p7s
- 4. Draft AC si CS - RCA SAJ TIMIS OCT 2025 ok.pdf.p7s
- FisaDate_DF1258223.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
150.443,98 RON
din 151.401 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 957,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.