Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat

Contract de furnizare pentru echipamente - sondă convexă C5-2 compatibilă cu ecograful portabil LUMIFY, tip tabletă

Număr anunț
SCN1169265
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
Cod CPV
33112000-8 · Echipament de imagistica ecografica, cu ultrasunete si Doppler (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
23.360 RON 6,6% sub estimat
Data publicării
22.10.2025 15:34
Anunț de atribuire
SCNA1127784
Termen limită
04.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1258170

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

23.360 RON

din 25.000 RON estimat 6,6%

Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 1.640 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.