Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat
FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA 2026
- Număr anunț
- SCN1169239
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322.140 RON
- Valoare atribuită
- 282.003,80 RON 12,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2025 08:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1128581
- Termen limită
- 03.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258113
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRICA FURNIZARE SA CUI RO 28909028
Valoare atribuită
282.003,80 RON
din 322.140 RON estimat
12,5%
Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 40.136,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.