Atribuită
Anunț de participare
SERVICII POȘTALE - CORESPONDENȚĂ CU TRIMITERE NEPRIORITARĂ CU CONFIRMARE DE PRIMIRE
- Număr anunț
- SCN1169319
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605.040 RON
- Valoare atribuită
- 984.685,52 RON
- Data publicării
- 23.10.2025 17:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1129047
- Termen limită
- 10.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258235
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD-CADRU-signed.pdf
- CAIET SARCINI_serv.postale-signed.pdf
- CONTRACT SUBSECVENT-signed.pdf
- FisaDate_DF1258235.pdf
- FORMULARE.docx
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. CUI RO 427410
Valoare atribuită
984.685,52 RON
din 605.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro