Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
executia lucrarilor pentru obiectivul „ Capacităţi de producere energie din surse regenerabile de energie, pentru consum propriu în Comuna Alexandru Odobescu, judeţul Călărași”
- Număr anunț
- SCN1169309
- Autoritate contractantă
- Comuna Alexandru Odobescu (CUI 3966281)
- Furnizor / câștigător
- URBIO DOWNSTREAM S.R.L. (CUI 27884111)
- Cod CPV
- 45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.130.880,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.124.088,75 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2025 12:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1129524
- Termen limită
- 10.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258255
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBIO DOWNSTREAM S.R.L. CUI RO27884111
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEPANERO SRL CUI RO27846339
Terți susținători 1
ALTIGE IMPEX SRL CUI RO16388554
Valoare atribuită
1.124.088,75 RON
din 1.130.880,05 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 6.791,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.