Atribuită Anunț de participare

Execuţie de lucrări pentru obiectivul de investiţii „Consolidare corp drum județean DJ 107 K: Galda de Jos - Mesentea – Benic – Întregalde, Jud. Alba, km 17+700 – 23+700”

Număr anunț
SCN1006473
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
NEWAMPORT SWA CORP. (CUI 604173746)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.241.202,54 RON
Valoare atribuită
7.617.976,49 RON
Data publicării
02.07.2018 08:24
Anunț de atribuire
SCNA1004083
Termen limită
17.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013917

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NEWAMPORT SWA CORP. CUI 604-173-746
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
FLOREA GRUP SRL CUI RO 8273278

Valoare atribuită

7.617.976,49 RON

din 7.241.202,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.