Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,9% sub estimat
Servicii de asigurari auto tip CASCO pentru 343 autovehicule apartinand SNTGN Transgaz SA Medias
- Număr anunț
- SCN1169395
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.135.380,69 RON
- Valoare atribuită
- 864.367,90 RON 23,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.10.2025 13:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1129819
- Termen limită
- 18.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258416
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini CASCO cu anexe-semnat.pdf.p7m
- Centralizator de preturi_CASCO_anexa formular oferta-semnat.xlsx.p7m
- draft contract servicii CASCO_SEAP-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1258416.pdf
- formulare CASCO-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica_CASCO-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
864.367,90 RON
din 1.135.380,69 RON estimat
23,9%
Adjudecat la 76,1% din estimat · economie 271.012,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.