Atribuită
Anunț de participare
Aparat GPS in sistem GNSS scalabil/rover
- Număr anunț
- SCN1169464
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- GISCAD SRL (CUI 8763440)
- Cod CPV
- 38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141.600 RON
- Valoare atribuită
- 141.600 RON
- Data publicării
- 28.10.2025 15:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1129583
- Termen limită
- 18.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258618
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GISCAD SRL CUI 8763440
Valoare atribuită
141.600 RON
din 141.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro