Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,6% sub estimat

Lucrări de execuție în cadrul proiectului ”Amenajarea de coridoare cicliste și dezvoltarea infrastructurii velo în municipiul Roman”

Număr anunț
SCN1169427
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Cod CPV
45233162-2 · Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.317.994,73 RON
Valoare atribuită
6.690.925,43 RON 19,6% sub estimat
Data publicării
28.10.2025 09:18
Anunț de atribuire
SCNA1135173
Termen limită
15.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1258462

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
Subcontractanți 2
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ALMI LAND SRL CUI RO 23679432
Asociați 1
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Subcontractanți 2
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
KUKAP SRL CUI RO 17658001
Subcontractanți 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

6.690.925,43 RON

din 8.317.994,73 RON estimat 19,6%

Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 1.627.069,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.