Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 85,7% sub estimat
Lot 1 - Piese pentru excavator JCB JS 21 si buldoexcavator JCB 3CX Lot 2 – Radiator racire ulei pentru buldoexcavator JCB 3CX
- Număr anunț
- SCN1169417
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.875,47 RON
- Valoare atribuită
- 9.123,79 RON 85,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2025 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1130290
- Termen limită
- 18.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258525
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini piese buldoexcavator LOT 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini piese excavator LOT 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini radiator LOT 2.pdf.p7s
- Draft Contract Lot 1-Piese pentru excavator JCB JS 21 si buldoexcavator JCB 3CX.docx.p7s
- Draft contract Lot 2-Radiator racire ulei pentru buldoexcavator JCB 3CX.docx.p7s
- FisaDate_DF1258525.pdf
- FORMULARE STANDARD LOT 1.docx.p7s
- FORMULARE STANDARD LOT 2.docx.p7s
- Formular propunere tehnica distribuitor hidraulic.docx.p7s
- Formular propunere tehnica filtre excavatoare.docx.p7s
- Formular propunere tehnica radiator racire ulei buldoexcavator.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
9.123,79 RON
din 63.875,47 RON estimat
85,7%
Adjudecat la 14,3% din estimat · economie 54.751,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.