Anulată
Anunț de participare
DOCUMENTAŢII TEHNICE ACCESIBILIZAREA SPAȚIILOR PUBLICE PENTRU PERSOANE CU DIZABILITĂȚI ÎN UNITĂȚI DE ÎNVĂȚĂMÂNT
- Număr anunț
- CN1003703
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.457,72 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 08:21
- Anunț de atribuire
- CAN1011400
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021505
Documente
Documentația de atribuire
- 10 GRADINITA CU P.PR.NR.7.pdf.p7s
- 11 GRADINITA CU P.PR.NR.9.pdf.p7s
- 12 GRADINITA CU P.PR.NR.13 (2).pdf.p7s
- 13 GRADINITA CU P.PR.NR.13.pdf.p7s
- 14 GRADINITA CU P.PR.NR.19.pdf.p7s
- 15 GRADINITA CU P.PR.NR.23.pdf.p7s
- 16 GRADINITA CU P.PR.NR.31.pdf.p7s
- 17 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.30.pdf.p7s
- 18 GRADINITA P.NORMAL 21A.pdf.p7s
- 19 GRADINITA P.NORMAL 31A.pdf.p7s
- 1 COL.NICOLAE TITULESCU.pdf.p7s
- 20 GRADINITA P.NORMAL NR.14A.pdf.p7s
- 21 GRADINITA PR.NORMAL NR.12A.pdf.p7s
- 22 LICEUL ANDREI MURESANU.pdf.p7s
- 23 SCOALA GENERALA NR.2.pdf.p7s
- 24 SCOALA GENERALA NR.5.pdf.p7s
- 25 SCOALA GENERALA NR.9.pdf.p7s
- 26 SCOALA GENERALA NR.31.pdf.p7s
- 27 SCOALA GIMNAZIALA 11.pdf.p7s
- 2 MIRCEA CRISTEA.pdf.p7s
- 3 TRANSILVANIA.pdf.p7s
- 4 GRADINITA APRILY LAJOS.pdf.p7s
- 4 TRANSPORTURI.pdf.p7s
- 5 GRADINITA CU P.NORMAL NR.3B.pdf.p7s
- 6 GRADINITA CU P.NORMAL NR.5.pdf.p7s
- 7 GRADINITA CU P.NORMAL NR.28.pdf.p7s
- 8 GRADINITA CU P.PR. NR.33.pdf.p7s
- 9 GRADINITA CU P.PR.NR.3.pdf.p7s
- Anexa 1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021505.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
- TEMA DE PROIECTARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
DANINA STAR SRL CUI 3581471
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LESPEZI INVEST SRL-D CUI 37395422
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.