Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Servicii de proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitii: “EXTINDERE REȚELE ELECTRICE DE DISTRIBUȚIE ÎN COMUNA ȘANȚ, ZONA PODEREI MOAȘA SOCIA, JUD. BISTRIȚA-NĂSĂUD”

Număr anunț
SCN1169485
Autoritate contractantă
COMUNA SANT (CUI 4512313)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO BISTRITA SA (CUI 3536144)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218.294,61 RON
Valoare atribuită
216.519,47 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
29.10.2025 08:34
Anunț de atribuire
SCNA1128446
Termen limită
14.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1258587

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

216.519,47 RON

din 218.294,61 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1.775,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.