Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat
Servicii de asigurare
- Număr anunț
- SCN1169554
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.024.150,30 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2025 16:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1129223
- Termen limită
- 28.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258787
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
1.024.150,30 RON
din 1.100.000 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 75.849,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.