Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Achizitia de produse din categoria CARNE DE PUI
- Număr anunț
- SCN1006466
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- COVER PROD COM S.R.L. (CUI 11562497)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340.000 RON
- Valoare atribuită
- 318.136 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 08:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1003562
- Termen limită
- 10.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013821
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa formular oferta- Carne pui -2018-semnat.xls.p7s
- Caiet de sarcini CARNE DE PUI-2018-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE -PRODUSE - model-semnat.pdf.p7s
- Evidență privind termenele de livrare a produselor-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013821.pdf
- Formular-comanda produse-semnat.pdf.p7s
- Formulare pt firme - Var 2-2018-semnat-semnat.doc.p7s
- Proces verbal privind constatarea amiabila a calitatii produselor-semnat.pdf.p7s
- Recomandare beneficiar-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COVER PROD COM S.R.L. CUI RO 11562497
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Valoare atribuită
318.136 RON
din 340.000 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 21.864 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.