Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat

Cartuse de toner - S.R.T.F.C. Craiova

Număr anunț
SCN1169544
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.499,17 RON
Valoare atribuită
53.433,57 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
30.10.2025 10:18
Anunț de atribuire
SCNA1129208
Termen limită
10.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1258589

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ECHO PLUS SRL CUI RO 18957613
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

53.433,57 RON

din 60.499,17 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 7.065,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.