Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,7% sub estimat
Acord cadru furnizare INFASOURCE
- Număr anunț
- SCN1006465
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 15881000-7 · Preparate alimentare omogenizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.856,20 RON 35,7% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 08:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1003394
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013627
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini INFASOURCE_000398.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013627.pdf
- Model de AC.docx.p7s
- Modele de formulare 2018.docx.p7s
- Proiect de contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Valoare atribuită
3.856,20 RON
din 6.000 RON estimat
35,7%
Adjudecat la 64,3% din estimat · economie 2.143,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.