Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
FURNIZARE PIESE SCHIMB POMPE DE ÎNALTĂ PRESIUNE
- Număr anunț
- SCN1169600
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Furnizor / câștigător
- OCTOMETAL EXPRESS INDUSTRY SRL (CUI 37834510)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368.500 RON
- Valoare atribuită
- 368.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2025 14:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1128862
- Termen limită
- 11.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258914
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OCTOMETAL EXPRESS INDUSTRY SRL CUI 37834510
Valoare atribuită
368.000 RON
din 368.500 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.