Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,9% sub estimat

REABILITARE RETELE DE APA SI CANALIZARE LOT 1 - REABILITARE RETELE DE APA SI CANALIZARE IN MUNICIPIUL BISTRITA si LOT 2 - REABILITARE RETELE DE APA SI CANALIZARE IN LOCALITATEA NASAUD ,JUDETUL BISTRITA-NASAUD

Număr anunț
SCN1169584
Autoritate contractantă
AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.917.239,33 RON
Valoare atribuită
5.437.255,09 RON 57,9% sub estimat
Data publicării
31.10.2025 10:54
Anunț de atribuire
SCNA1135155
Termen limită
18.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1258780

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
RECORD SRL CUI RO 562467
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 4
KEMP PROIECT CUI 21850560
LKY SOLUTIONS SRL CUI 34822987
SUBTRANSCON SRL CUI RO10527220
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 4
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.437.255,09 RON

din 12.917.239,33 RON estimat 57,9%

Adjudecat la 42,1% din estimat · economie 7.479.984,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.