Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,1% sub estimat

Achizitie carburant

Număr anunț
SCN1006463
Autoritate contractantă
SC ECOSERV SIG SRL (CUI RO28696329)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145.034 RON
Valoare atribuită
91.177 RON 37,1% sub estimat
Data publicării
02.07.2018 08:01
Anunț de atribuire
SCNA1005501
Termen limită
09.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013806

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

91.177 RON

din 145.034 RON estimat 37,1%

Adjudecat la 62,9% din estimat · economie 53.857 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.