Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Lucrări suplimentare CONSTRUIRE GRĂDINIȚĂ ÎN ZONA ASTRA” - PT si executie pentru respectarea Normativului construcțiilor pentru grădinițe NP 011-2022

Număr anunț
SCN1169667
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
HACHI INVEST S.R.L. (CUI 40100475)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.761.466,35 RON
Valoare atribuită
1.749.202,14 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
03.11.2025 16:14
Anunț de atribuire
SCNA1129500
Termen limită
19.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1258978

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
FCMD ELCON S.R.L. CUI 40039263

Valoare atribuită

1.749.202,14 RON

din 1.761.466,35 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 12.264,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.