Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Platforma autoridicatoare telescopica, cu inalta performanta si stabilizare automata in stan, montat pe autosasiu
- Număr anunț
- SCN1169645
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- TTA UTILAJE INDUSTRIALE S.R.L. (CUI 24690358)
- Cod CPV
- 34142100-5 · Camioane cu platforma ridicatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482.646 RON
- Valoare atribuită
- 472.914,30 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.11.2025 15:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1129629
- Termen limită
- 17.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258928
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TTA UTILAJE INDUSTRIALE S.R.L. CUI 24690358
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DELTALIFT SRL CUI RO37006339
Valoare atribuită
472.914,30 RON
din 482.646 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 9.731,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.