Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Infrastructură hardware centre de date
- Număr anunț
- CN1087036
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- METAMINDS S.A. (CUI 34770594)
- Cod CPV
- 32570000-9 · Echipament de comunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.539.657,14 RON
- Valoare atribuită
- 9.348.600 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1169328
- Termen limită
- 19.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 725486-2025
- Documentație de atribuire
- DF1258952
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1258952.pdf
- Formular 10 Propunere financiara.docx.p7s
- Formular 11 Propunere tehnica.docx.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Model-Contract-achizitie juridic.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARCTIC STREAM S.A. CUI 38114908
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046
Valoare atribuită
9.348.600 RON
din 9.539.657,14 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 191.057,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.