Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,0% sub estimat

Furnizare Agregat de racire (Chiller) sediu COSR – Casa Olimpica, cu servicii de demontaj/montaj si punere in functiune

Număr anunț
SCN1169728
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
EXTREME ENGINEERING SRL (CUI 32562910)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380.000 RON
Valoare atribuită
247.085 RON 35,0% sub estimat
Data publicării
04.11.2025 16:24
Anunț de atribuire
SCNA1129823
Termen limită
17.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1259095

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
COOL AIR SYSTEM SRL CUI RO 27372650
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CLIMATIC GPS S.R.L. CUI RO36893020
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

247.085 RON

din 380.000 RON estimat 35,0%

Adjudecat la 65,0% din estimat · economie 132.915 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.