Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

Furnizare container birou modular pentru Pastravaria Gilau -Directia Silvica Cluj

Număr anunț
SCN1169698
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PALMEX CM SRL (CUI 28419867)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
14.700 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
04.11.2025 11:21
Anunț de atribuire
SCNA1128845
Termen limită
17.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1259048

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PALMEX CM SRL CUI 28419867
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

14.700 RON

din 17.500 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 2.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.