Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,8% sub estimat

Servicii de fotocopiere – DRDP Brasov

Număr anunț
SCN1169682
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
COPY DIVERSS SRL (CUI 31344284)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
164.400 RON 17,8% sub estimat
Data publicării
04.11.2025 08:53
Anunț de atribuire
SCNA1128945
Termen limită
19.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1258946

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPY DIVERSS SRL CUI RO31344284
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS SRL CUI RO 15437993

Valoare atribuită

164.400 RON

din 200.000 RON estimat 17,8%

Adjudecat la 82,2% din estimat · economie 35.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.