Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de detectare a gazului (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Revizii la sistemele de detectie incendiu si gaz
- Număr anunț
- SCN1169778
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- MOLDOTECH (CUI 22907427)
- Cod CPV
- 50413100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de detectare a gazului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 506.670 RON
- Valoare atribuită
- 759.900 RON
- Data publicării
- 05.11.2025 15:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1129609
- Termen limită
- 24.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259188
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1259188.pdf
- model acord cadru+subsecvent.pdf.p7s
- model formulare.odt.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOLDOTECH CUI RO22907427
Valoare atribuită
759.900 RON
din 506.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro