Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

„MODERNIZARE SI EXTINDERE SEDIU BIROURI APAVIL SA - RAMNICU VALCEA”

Număr anunț
SCN1169745
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCŢII SILVA OAŞ SRL (CUI 38078635)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.095.347,08 RON
Valoare atribuită
7.023.590,36 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
05.11.2025 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1129601
Termen limită
24.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1259069

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
RALUNIC SRL CUI RO 10690846
Subcontractanți 1
MEGAINVEST SRL CUI 6596426

Valoare atribuită

7.023.590,36 RON

din 7.095.347,08 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 71.756,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.