Atribuită
Anunț de participare
Contract de achizitie publică de furnizare a unei stații de includere la parafină
- Număr anunț
- SCN1169742
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 38436600-6 · Omogenizatoare prin imersie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON
- Data publicării
- 05.11.2025 08:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1129130
- Termen limită
- 17.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259150
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Subcontractanți 1
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Valoare atribuită
75.000 RON
din 75.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro