Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat

Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru vehiculele din parcul Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă “Șerban Cantacuzino” al Judeţului Prahova 2026 - 2027

Număr anunț
SCN1169828
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598.718,41 RON
Valoare atribuită
525.648 RON 12,2% sub estimat
Data publicării
06.11.2025 15:57
Anunț de atribuire
SCNA1129154
Termen limită
21.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1259301

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

525.648 RON

din 598.718,41 RON estimat 12,2%

Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 73.070,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.