Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 60,0% sub estimat
Materiale tehnice utilizate în întreținerea și repararea autovehiculelor
- Număr anunț
- RFD002487
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON 60,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2025 12:19
- Anunț de atribuire
- RFDA002269
- Termen limită
- 17.11.2025 15:00
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 1_semnat.pdf
- Anexa nr. 2_semnat.pdf
- Anexa nr. 3_semnat.pdf
- Anexa nr. 4_semnat.pdf
- Anexa nr. 5_semnat.pdf
- Anexa nr. 6_semnat.pdf
- Anexa nr. 7_semnat.pdf
- Anexa nr. 8_semnat.pdf
- Anexa nr. 9_semnat.pdf
- Caiet de sarcini_semnat.pdf
- FisaDate_DF1244820.pdf
- Formulare_semnat.pdf
- Proiect contract subsecvent_semnat.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AD AUTO TOTAL SRL CUI 6844726
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IKARUS TRANS SRL CUI RO 18286992
Valoare atribuită
9.600 RON
din 24.000 RON estimat
60,0%
Adjudecat la 40,0% din estimat · economie 14.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.