Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare Clorura Ferica
- Număr anunț
- SCN1169854
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- UNICHEM SRL (CUI 17470821)
- Cod CPV
- 24312122-5 · Clorura ferica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305.920 RON
- Valoare atribuită
- 305.920 RON
- Data publicării
- 07.11.2025 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1129140
- Termen limită
- 20.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259340
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICHEM SRL CUI RO 17470821
Valoare atribuită
305.920 RON
din 305.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro