Anulată
Anunț de participare
Pachete pentru copii și seniori prin programele sociale “Colorăm zâmbete” și ”Sărbători pentru seniori”
- Număr anunț
- SCN1169904
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
- Cod CPV
- 18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371.900,80 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 10.11.2025 08:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1128773
- Termen limită
- 18.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259470
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 371.900,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colorăm zâmbete de Sărbători | 185.950,40 RON | Anulat | — |
| 2 | Sărbători pentru seniori | 185.950,40 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SOLO BABILON COMERŢ S.R.L. CUI 39449189
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PITILOI PUB CUI 50495674
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NOVO FOOD S.R.L. CUI 27228567
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.