Atribuită Anunț de participare

Defibrilator

Număr anunț
SCN1169980
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
HELLIMED SRL (CUI 4885207)
Cod CPV
33182100-0 · Defibrilator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.966 RON
Valoare atribuită
123.965 RON
Data publicării
11.11.2025 15:14
Anunț de atribuire
SCNA1128632
Termen limită
18.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1259598

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

123.965 RON

din 123.966 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.