Atribuită Anunț de participare

FURNIZAREA de CLOR LICHID

Număr anunț
SCN1169950
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
Furnizor / câștigător
KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690.240 RON
Valoare atribuită
1.035.360 RON
Data publicării
11.11.2025 08:08
Anunț de atribuire
SCNA1129217
Termen limită
20.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1259497

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391

Valoare atribuită

1.035.360 RON

din 690.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.