Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIONARE DE REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU DETERMINAREA GRUPELOR SANGUINE

Număr anunț
SCN1006692
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387.960 RON
Data publicării
03.07.2018 18:02
Anunț de atribuire
SCNA1002676
Termen limită
13.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014296

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 387.960 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine 12.864 RON Tody Laboratories Int
2 Reactivi compatibili cu linia de micro – metoda ID-System 359.136 RON DIALAB SOLUTIONS
3 Card test pentru identificarea grupei de sange si efectuarea te… 15.960 RON CLINI-LAB

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.