Anulată
Anunț de participare
Executie lucrari si servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul executiei lucrarilor pentru obiectivul “Reabilitare prin consolidare și extindere precum și modernizarea și dotarea sălii de sport a Universității „Alexandru Ioan Cuza” din IAȘI
- Număr anunț
- SCN1170036
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Cod CPV
- 45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.423.146,75 RON
- Data publicării
- 12.11.2025 15:07
- Termen limită
- 02.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259688
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe Caiet sarcini.part01.exe.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part02.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part03.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part04.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part05.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part06.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part07.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part08.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part09.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part10.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part11.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part12.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part13.rar.p7s
- Anexe Caiet sarcini.part14.rar.p7s
- Caiet Sarcini sala sport - 06.11.2025.docx.p7s
- Conditii contractuale sala sport (2).docx.p7s
- FisaDate_DF1259688.pdf
- Formulare si modele lucrari sala sport.docx.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PAVI-LUX SRL CUI RO19284507
Subcontractanți 7
AUTOMATIC TERM S.R.L. CUI 40162630
CRISBO INSTAL GRUP SRL CUI RO35202541
ELECTRICALL SRL CUI RO17186456
ELROM INSTALAŢII ELECTRICE S.R.L. CUI 29444630
IMPEDANCE DESIGN S.R.L. CUI 45620142
INGENIUM BUILDING DESIGN SRL CUI 36976419
TEHNOCONS DESIGN SRL CUI RO29777340
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PRIMA CONSTRUCT SRL CUI RO 14530430
Asociați 1
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Subcontractanți 6
DOLINEX SRL CUI RO 2045823
ELECTRICALL SRL CUI RO17186456
FRAGAR TRADING SRL CUI RO 16232970
GHITRO INSTALATII S.R.L. CUI 44031289
IACI EXPERT S.R.L. CUI 48332098
VANGAZ INSTAL S.R.L. CUI RO41522311
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.