Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Întreținere și reparații la sistemul de semnalizare rutieră pe raza municipiului Suceava
- Număr anunț
- SCN1170032
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- LOIAL IMPEX SRL (CUI 3176126)
- Cod CPV
- 50232200-2 · Servicii de intretinere a semafoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960.000 RON
- Valoare atribuită
- 957.284,36 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2025 14:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1129424
- Termen limită
- 26.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259763
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Valoare atribuită
957.284,36 RON
din 960.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.715,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.