Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Lot 1 – Filtre buldoexcavator JCB3CX; Lot 2 – Conductă de alimentare pentru buldoexcavator JCB3CX
- Număr anunț
- SCN1170080
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.552,77 RON
- Valoare atribuită
- 2.439,56 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2025 16:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1130537
- Termen limită
- 26.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259821
Documente
Documentația de atribuire
- 5 FORMULARE STANDARD Piese Buldo Lot 1.docx.p7s
- 5 FORMULARE STANDARD Piese Buldo Lot 2.docx.p7s
- Caiet de sarcini LOT 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 2.pdf.p7s
- Draft contract LOT 2.docx.p7s
- Draft contract Piese Buldo LOT 1.docx.p7s
- FisaDate_DF1259821.pdf
- Formular de propunere tehnica LOT 1.docx.p7s
- Formular propunere tehnica LOT 2.docx.p7s
Loturi (2)
Adjudecat: 2.439,56 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 – Filtre buldoexcavator JCB3CX | — | TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. | 2.151,06 RON |
| 2 | Lot 2 – Conductă de alimentare pentru buldoexcavator JCB3CX | — | TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. | 288,50 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
2.439,56 RON
din 2.552,77 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 113,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.